کارتینگ کیش

آدرس و موقعیت

جزیره زیبای کیش، ميدان اميركبير، بلوار خلیج فارس، روبروي هتل دريا

كارتينگ، يك تجربه ي هيجان انگيز براي همه است. ورزشي شاد و پر هيجان كه پايه ورزش اتومبيل راني حرفه اي است.
خودروهايي كه در اين ورزش استفاده مي شود، چرخ هايي كوچك، فرماني كوچك و صندلي كوچك دارند. از دور مثل اسباب بازي بچه ها به نظر مي آيد. اما هيجان آن تجربه اي فراتر از دنياي بچه ها را مي طلبد.
پيست كارتينگ كيش، يكي از بزرگ ترين پيست هاي خاورميانه و البته نخستين كارتينگ در ايران است كه طول آن 800 متر و عرض آن 7 متر مي باشد. این پیست روباز، پذیرای علاقمندان و گردشگران بسياري بوده و به عنوان میزبان اولین دوره مسابقات کارتینگ قهرمانی کشور فعاليت كرده و قدمي موثر براي نزديك شدن این رشته ورزشی به سطح استانداردهای جهانی داشته است. پیست کارتینگ جزیره کیش شامل موتورهاى چهار چرخ ATV و ماشین هاى کنترل از راه دور مي باشد.

کیش سفری راهنمای جامع سفر به جزیره کیش   نكتـــــه:
اگر علاقه مند به اتومبيل سواري هستيد، اين ورزش مختص شماست. اگر هم نيستيد، يادتان باشد كه اين پيست يكي از بزرگ ترين پيست هاي خاورميانه است و با توجه به زيبايي هاي جزيره كيش، دنبال هيجان در جاي ديگري نباشيد و اين تجربه را، از دست ندهيد.
استفاده از كارتينگ براي همه آزاد است و حداقل سن براي استفاده از كارتينگ 10 سال با حداقل قد 140 سانتي متر بوده و حضور والدين براي استفاده كنندگان زير 16 سال الزامي است.

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 07644422225

اطلاعات بيشتر:
خودروهایی که چرخ آنها بیرون از بدنه و گلگیرها قرار گرفته باشد در اصطلاح «چرخ‌باز» گفته می شود. خودروهای به‌کاررفته در ورزش کارتینگ نیز از نوع چرخ‌باز هستند. این خودروها در اصطلاح کارت نامیده می شوند و این ورزش هم با توجه به نام وسیله اصلی این ورزش، کارتینگ نامیده شده است.
اين را بايد بدانيد كه یک کارت هرگز واژگون نمی‌شود. در بدترین حالت و با بالاترین سرعت، تنها از مسیرش منحرف شده و دور خود می‌پیچد. تمامی کارت‌‌ها به جز درصد اندکی به صورت تک سرنشین طراحی می‌شوند. نمونه‌های دو نفره برای آموزش رانندگی در پیست و برای کودکان نیز وجود دارد. ترمزها نقش بسیار مهمی در یک کارت دارند.
 
براي حرفه اي ها:
بدون تردید تمام رانندگان فرمول یک بزرگانی مانند شوماخر، آلونسو، همیلتون و وتل از کارتینگ به منظور افزایش توانمندی‌های خود بهره می‌برند. کارتینگ برای رانندگان فرمول یک، حکم ماندن در اوج آمادگی را دارد.
  • کارتینگ کیش
  • کارتینگ کیش
  • کارتینگ کیش
  • کارتینگ کیش

دیدگاه های کاربران

  • هیچ دیدگاهی وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را می نویسد !

ارسال دیدگاه


برای ارسال دیدگاه می بایست عضو شوید و یا اگر عضو هستید با اکانت خود وارد شوید .

جهت ارسال این محل به آدرس ایمیل یکی از دوستان خود، آدرس ایمیل را در بخش زیر وارد کنید.