مجتمع تفریحات و ورزشهای دریایی کیش

آدرس و موقعیت

جزيره زيباي كيش، انتهای بلوار اندیشه

مجتمع تفريحات و ورزش هاي دريايي كيش، مجموعه اي تازه تاسيس و مجهز به تجهيزات مدرن مي باشد كه نمونه اي  مشابه آن در سطح كشور وجود ندارد. اين مجموعه به دليل طراحي منحصر به فردش و تكنولوژي هاي روز دنيا، قابل استفاده در تمامي طول سال مي باشد. ضمن اينكه اين مجموعه در مركز جزيره زيباي كيش واقع شده است يعني كنار اسكله بزرك تفريحي و به تعداد زيادي از هتل ها و مراكز اصلي جزيره، نزديك مي باشد در نتيجه دسترسي به آن آسان است.
اين مجموعه با طراحي ويژه اش، برگزيده مجله معتبر New Architect  فرانسه معرفی شده است و در واقع سازه اي بتني نيم دايره اي است و پوششي پارچه اي با طراحي آكوستيك در بالاي سازه آن را احاطه كرده است كه توسط يك شركت معتبر ايتاليايي ساخته شده و قادر است پژواك صداي باد و امواج دريا را بازسازي نمايد. اين پوشش نمايي جذاب و ايمن به اين سازه مي بخشد و ضمن ديدن منظره ي دريا از بخش ساحلي مجموعه، سايبان مناسبي نيز فراهم شده است.
اين سازه داراي چندين فضاي تفكيك شده است كه در اين فضاها امكاناتي نظير كافي شاپ، سالن ماساژ، فروشگاه لوازم شنا، سرويس هاي بهداشتي، دوش، انبار، اتاق غريق نجات و ...  جاي گرفته اند.
اين مجموعه زيبا به صورت دو بخش دريايي و ساحلي طراحي شده است.
بخش دريايي آن، امكان تفريحات آبي و استفاده از دريا را به صورت فضايي اختصاصي مهيا كرده است. اين بخش،  شامل یک عرشه نیم دایره به طول ۳۰۰ متر و عرض عرشه ۳ متر می باشد که محیط دریایی این مجموعه را احاطه نموده و خود عرشه به روش شمع کوبی ساخته شده که در فضای بین شمع ها ارتباط با دریای پیرامون این مجتمع برقرار است.
در قسمت ساحلی نیز ۸ دوش صحرایی برای نمک زدایی شناگران از آب دریا ساخته شده و برای ۸۰۰ نفر رختکن با استفاده از قفل الکترونیکی تعبیه شده است که توسط سیستم کنترل هوشمند شبکه اداره می شود و مراجعین بدون نیاز به حمل پول در ساحل با استفاده از مچ بندهای الکترونیکی تمام نیازهای خود را به منظور خرید، باز و بسته کردن قفل و فعالیت های دیگر برطرف خواهند کرد.

کیش سفری راهنمای جامع سفر به جزیره زیبای کیش   نكـــته:
لطفا يادتان باشد نكات ايمني را رعايت كنيد. به منظور برقراری امنيت هر چه بيشتر و رفاه حال گردشگران و ساکنين، امور دريايی معاونت ورزش و آموزش شركت سرمايه گذاري و توسعه کيش توسط يک فروند شناور جستجو و نجات 24ساعته به صورت رايگان در نوار سياحتی جزيره کيش جهت ارائه خدمات فعال می باشد. همچنين امور دريايی وظيفه کنترل و نظارت بر فعاليت تمامی کلوپ های غواصی و دريايی و مراکز ورزش های دريايی کيش را برعهده دارد.

اطلاعات تماس

دیدگاه های کاربران

  • هیچ دیدگاهی وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را می نویسد !

ارسال دیدگاه


برای ارسال دیدگاه می بایست عضو شوید و یا اگر عضو هستید با اکانت خود وارد شوید .

جهت ارسال این محل به آدرس ایمیل یکی از دوستان خود، آدرس ایمیل را در بخش زیر وارد کنید.