قايقهاي کف شيشه اي

آدرس و موقعیت

جزیره زیبای کیش، اسکله تفریحی

يكي از تجربه هاي ناب و متفاوت در جزيره زيباي كيش، گردش با قايق هاي كف شيشه اي است. اين قايق ها، همان طور كه از اسمشان پيداست، كفشان شيشه اي تعبيه شده است كه به راحتي بتوان دريا را ديد. يعني وقتي در اين قايق هستيد، مي توانيد كف دريا، اعماق آن و جانوارن موجود در آن را مشاهده كنيد. اين در حالي است كه آبهاي خليج فارس بي نهايت زلال و شفاف بوده و محل زندگي انواع موجودات دريايي نظير مرجان ها، ماهاي تزئيني و خوراکي، توتياها، خرچنگ ها، ستاره دريايي و ... است.
اين فرصتي استثنايي براي ديدن دنياي زير آب  است كه با بهره از اين قايق ها، مي توان آن را تجربه كرد. اين قايق ها مسافتى را طى مى كنند تا به منطقه اى كه ماهى و مرجان ها زيادترند ، برسند. طى عبور از نواحى مختلف ساحل، شما مى توانيد مرجان ها و ساير موجودات دريايى كف دريا را ببينيد.

کیش سفری راهنمای جامع سفر به کیش   نكتــــه:
اگر علاقه مند دیدن ماهي ها هستيد، يا علاقه مند به ديدن پديده هاي بي نظير طبيعت، حتما از گردش با اين قايق ها لذت خواهيد برد. اين گردش براي كودكان هم مي تواند تجربه اي به ياد ماندني باشد.
اين قايقها در اسکله تفريحي مستقر هستند و با استفاده از نورافکن امکان گشت دريايي شبانه را نيز فراهم کرده اند. باورتان نمي شود؟ امتحان كنيد.

اطلاعات تماس

قایق کف شیشه ای
مدت زمان: یک ساعت
25000 تومان
برای هر نفر
استقرار در اسکله تفریحی
  • قايقهاي کف شيشه اي 1
  • قايقهاي کف شيشه اي 2

دیدگاه های کاربران

  • هیچ دیدگاهی وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را می نویسد !

ارسال دیدگاه


برای ارسال دیدگاه می بایست عضو شوید و یا اگر عضو هستید با اکانت خود وارد شوید .

جهت ارسال این محل به آدرس ایمیل یکی از دوستان خود، آدرس ایمیل را در بخش زیر وارد کنید.