باغ پرندگان

آدرس و موقعیت

جزیره زیبای کیش، مجموعه پارک دلفین کیش

باغ پرندگان كيش، مجموعه اي از 57 گونه پرنده است كه در پارك دلفين كيش واقع شده است و بي شك يكي از جاذبه هاي گردشگري اين جزيره محسوب مي شود. اين مجموعه داراي پليكان، شترمرغ، طوطي ماكائو، انواع گوناگون لك لك، توكان، توركو، قو، پنگوئن آفريقايي مي‌باشد. اين دسته از پرندگان از اقصي نقاط جهان گردآوري شده اند از آمريكاي جنوبي تا استراليا، از شرق آسيا تا آفريقا.
باغ پرندگان در زميني به وسعت 3 هكتار در سال 1380 راه اندازي شد و روزانه گردشگران بسياري را به خود جذب مي كند. باغ داراي دو بخش جداگانه است. اولين بخش، فضايي براي نگهداري پرندگان است كه با مسيرهاي زيبا و سرسبزي طراحي شده است كه بازيدكنندگان را به سمت قفس پرندگان هدايت مي كند. اطلاعات جامع و مفيدي درباره زيستگاه، نوع تغذيه و ويژگي هر پرنده در كنار قفس ها درج شده است. بخش دوم، محوطه ای است زیبا به مساحت حدود 2هکتار که فضای مناسبی براي پرواز آزادانه پرندگان است.
در این باغ بیش از 55 گونه از پرندگان قاره های آسیا ، آفریقا و امریکا نگهداری می شوند. در برکه وسط باغ،  فلامینگوها، پلیکان های پاخاکستری و سفید درنای تاج دار، ایبیس، قوها و انواع لک لک های مارابو و سدلبیلد در محیطی کاملا طبیعی، مناظر کم نظیر و زیبایی را در برابر دید گردشگران قرار می دهد.
از دیگرگونه هایی که در باغ پرندگان کیش مشاهده می شود، می توان طاووس ها، انواع طوطی های سبز، کاسکو، کاکاتوآلبا، ماکائو، طاووسک ها، قرقاول چینی، پنگوئن های پاسیاه، توکان و مرغ شاخ دار را نام برد.
علاوه بر پرندگان مختلف، تمساح گاندو یا پوزه کوتاه، آهو و میمون نیز در این باغ نگهداری می شود.

کیش سفری راهنمای جامع سفر به کیش   نكتـــه:
باغ پرندگان در مجموعه تفريحي پارك دلفين كيش واقع شده است ولي شما مي توانيد فقط پكيج باغ پرندگان را تهيه كنيد و به ديدن اين باغ برويد. البته توصيه مي شود پكيج كامل را تهيه كنيد و از ديدن نمايش ها و امكانات اين پارك بهره ببريد.
يادتان باشد كه بردن دوربين هاي حرفه اي به داخل اين پارك ممنوع است، پس دوربين هايتان را همراه نبريد تا دم در ورودي براي تحويل آن به امانتداري منتظر نشويد. براي رفتن به پارك دلفين بايد حتما با تاكسي به محل برويد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس : 07644445237

وب سایت : http://www.kdp.ir

 • باغ پرندگان کیش 8
 • باغ پرندگان کیش 1
 • باغ پرندگان کیش 2
 • باغ پرندگان کیش 7
 • باغ پرندگان کیش 11
 • باغ پرندگان کیش 6
 • باغ پرندگان کیش 3
 • باغ پرندگان کیش 5
 • باغ پرندگان کیش 10
 • باغ پرندگان کیش 9

اطلاعات

ساعات بازدید همه روزه از ساعت 18 الی 20:30
ورودیه دارد همراه با پکیج های مجموعه پارک دلفین
راهنما دارد اطلاعات کاملی از پرندگان در تابلو ها ثبت شده است.
رستوران ندارد
چایخانه دارد
فروشگاه ندارد
سرویس بهداشتی دارد
آنتن دهی موبایل خوب
دسترسی به اینترنت ندارد
امکان عکاسی دارد همراه داشتن دوربینهای غیر حرفه ای و خانگی بلامانع است.
پارکینگ دارد فضای باز
سایر امکانات - -

دیدگاه های کاربران

 • هیچ دیدگاهی وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را می نویسد !

ارسال دیدگاه


برای ارسال دیدگاه می بایست عضو شوید و یا اگر عضو هستید با اکانت خود وارد شوید .

جهت ارسال این محل به آدرس ایمیل یکی از دوستان خود، آدرس ایمیل را در بخش زیر وارد کنید.