گرامیداشت هفته گردشگری در کیش با برنامه های متنوع ورزشی

به مناسبت هفته گردشگری برنامه های متنوع ورزشی ویژه ساکنان و گردشگران در کیش برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ، در راستای برنامه های ورزشی هفته گردشگری  دوشنبه و سه شنبه هشتم  و نهم مهرماه جاری مسابقه پینت بال ساحلی از ساعت 15 تا 16و سی دقیقه در محل اسکله تفریحی برگزار می شود .
مسابقه دوچرخه سواری  و جت اسکی نيز برای روز چهارشنبه 10مهرماه جاری  در نظر گرفته شده است که مسابقه دوچرخه سواری از ساعت 16 تا 17 و سی دقیقه از میدان المپیک آغاز شده و تا اسکله تفریحی ادامه خواهد داشت  و رقابت های  جت اسکی نیز از ساعت 14 تا 16و 30 دقیقه  در اسکله بزرگ تفریحی برگزار خواهد شد.
پنجشبه 11 مهرماه جاری نیز علاقه مندان به مسابقات مچ اندازی می توانند از ساعت 18 تا 19 در مسابقات مچ اندازی که در محوطه مقابل تالار شهر برگزار می شود شرکت کنند .
یک دوره مسابقه شتاب و اسلالوم نیزبرای  طرفداران رقابت های مهیج اتومبیل رانی در نظر گرفته شده وعلاقمندان به شرکت در این مسابقات می توانند از  ساعت 10 تا 15روز پنجشنبه 11 مهرماه جاری در محل باند گلایدر کیش  حضور یابند.   
جمعه 12 مهرماه و آخرین روز هفته گردشگری نیز رالی خانوادگی با برنامه های ویژه درسطح جزیره از ساعت 10 آغاز مي شود تا ساعت 16 ادامه خواهد داشت .
برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی  ساعت 17 تا 18 روز جمعه در اسکله بزرگ تفریحی نیز از دیگر برنامه های هفته گردشگری در کیش است.